TriMM interactieve media heeft de product-editor voor Webprint in Oldenzaal gerealiseerd. Na een gedegen analyse van de beschikbare ontwerpen en de completering hiervan, is begin 2010 aangevangen met de realisatie van de Webeditor. De gehele applicatie is in Actionscript 3.0 gebouwd en maakt deel uit van de website www.webprint.nl
Webprint is in Nederland de meest innoverende online fotoservice. Via Webprint.nl kun je met digitale foto’s zelf fotoalbums, agenda’s, kalenders, kaarten en nog veel meer fotoproducten maken en bestellen.
Webprint heeft bij de realisatie van dit project een beroep gedaan op de expertise van TriMM. Door middel van een strakke en prettige samenwerking is in een korte doorlooptijd een kwalitatief hoogwaardig product neergezet.